O firmie

Witamy Państwa na stronie Zakładu Stolarskiego w Rożwienicy producenta drzwi drewnianych.

Prezentując naszą firmę pragniemy przedstawić się jako wiarygodny partner z odpowiednim zapleczem produkcyjno-handlowym.

Firma działa na rynku od 1991 r. Kładziemy szczególny nacisk na jakość surowców użytych do produkcji drzwi drewnianych, ich funkcjonalność oraz estetykę. Nasze drzwi, wykonane są również na zamówienie w oparciu o projekty klientów co pozwala stać się wyrobami jednostkowymi i niepowtarzalnymi.

Jesteśmy w stanie wykonać stolarkę o dowolnym kształcie, kolorze, wyposażoną w dowolne zestawy szybowe (antywłamaniowe, dźwiękoszczelne, ornamentowe, witraże), okucia, itp. Obecnie prawie 40% produkcji eksportujemy na rynki w Unii Europejskiej.

Posiadamy 3 hale produkcyjne o łącznej powierzchni ok. 4000 m2, park maszynowy wyposażony w linie technologiczne, maszyny sterowane numerycznie.

Od momentu założenia po dzień dzisiejszy jesteśmy nierozerwalnie związani z naturalnym materiałem, jakim jest drewno . Drewniane drzwi nadają wnętrzom, w których są stosowane, wyjątkowy charakter, a ich elegancja, trwałość i piękno tworzą niepowtarzalny klimat. Obszerny wybór wzorów oraz szeroki wachlarz kolorów naszych produktów pozwalają zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do współpracy!